Kategoriler

Gizlilik Politikası

Üyelik Bilgileri:

sivasyoresel.com , üyeliğin kurulması aşamasında veya daha sonrasında bir takım kişisel bilgiler talep edebilmektedir. Bu bilgiler, kullanıcı ve/veya üyelerimize kaliteli hizmet sunumu, özel promosyon faaliyetleri, reklam, irtibat kurma, bilgi güncelleme ve bilgi değişiklikleri, ödemelerin gerçekleştirilmesi ve üyeliğinizi yönetmek - sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Üyenin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece üye ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece üye değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme Bilgileri:

Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak, ilgili banka ve yetkili kart kuruluşlarınca çevrimiçi olarak ilgili finans kuruluşu ile üye arasında gerçekleştirilmektedir. Kredi kartıyla ödeme işlemlerinde güvenlik, tahsilat işlemini gerçekleştiren finansal kuruluşun sorumluluğu ve teminatı altındadır. Kredi kartı şifresi gibi bilgiler kullanıcı dışında kimse tarafından görülmez ve kaydedilmez. Ödemeye ilişkin kişisel bilgilerinizin sivasurunlerim.com tarafından tutulmayacağını ve üçüncü kişilerle paylaşılamayacağını; tarafınızca gekoo.com.tr’ye erişmek amacıyla kullanılan donanım ve yazılım ile bağlantı elemanları gibi unsurların güvenliğinin sivasyoresel.com sorumluluğu kapsamı dışında olduğunu bilginize sunarız.

Tanıtım ve Bilgilendirme Amaçlı Kullanım:

sivasyoresel.com aksi talep edilmediği sürece düzenli veya düzensiz olarak bilgilendirme e-postaları ve SMS mesajları gönderebilmektedir. Dilediğiniz zaman bu e-postalarla ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-postaların içeriği, satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer ürünleri ve benzeri bilgileri içerebilir. Dilediğiniz zaman, anılan e-postalardaki yönlendirmeleri kullanarak bu bilgilendirmenin durdurulmasını talep edebilirsiniz. E-posta listesinden çıkmak istemeniz durumunda info@sivasyoresel.com’ye talebiniz ile ilgili e-posta gönderebilirsiniz.

Ürün Bilgileri:

Sitemizde yer alan ürün görselleri ve içerik bilgilerinin telif hakları tarafımıza ait olup, üye ve diğer kullanıcılar tarafından izinsiz olarak içeriğin kısmen/tamamen kullanımı ve düzenlenmesi yasaktır. İzinsiz kullanımların yasa dışı kullanım niteliği taşıyacağını ve ilgililer hakkında sivasyoresel.com tarafından yasal işlem başlatılabileceğini dikkate alınız. Sitede, kullanıcı ve/veya üyelerin cihazlarına indirmelerine izin verilmiş olan içerikler sadece kişisel kullanım amacına özgülenmiştir. Bu içeriklerin indirilmesine izin verilmiş olması, içeriğin ticari amaçla kullanılmasına muvafakat olarak yorumlanamaz. Siteden indirilmesine veya paylaşılmasına imkân verilen herhangi bir içerik, kısmen ya da tamamen ek ya da değişiklik yapmadan kullanılmalıdır. Sitede yer alan herhangi bir içerik, siteye referans verilmeksizin kullanılamaz.

Diğer Konular:

Saklanan kullanıcı bilgileri en son güvenlik yöntemleri ile korunmakla birlikte, günümüzde artan çeşitli şekilde bilişim suçları göz önüne alınarak, kullanıcı bilgilerinin yasal olmayan yollar ile sivasyoresel.com sisteminden çalınmasına karşı hiçbir şekilde sorumluluk kabul edilmemektedir. Bununla ilgili kuruluşumuz gerekli yasal işlemleri yapmayı taahhüt eder.

Ek bilgi almak istediğiniz konularda Müşteri Hizmetleri telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.